Epson Ecotank | 106 | Ink Bottle | Magenta
- Preces kods: 236860
- EAN: 8715946643328
- MPN: C13T00R340
11.72€
Bez nodokļa: 9.69€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Ink Bottle |
| Producer product name | 106 |
| Producer product family | Ecotank |
| Gross depth (mm) | 59 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross width (mm) | 57 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000521265 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Palette Qty | 1658 pcs |
| Gross weight | 0.126 kg |
| Net weight | 0.106 kg |
| Kapacītāte | 70 ml |