Koss | Headphones | KPH7v | Wired | On-Ear | Violet
- Preces kods: 239107
- EAN: 021299187760
- MPN: 195025
6.68€
Bez nodokļa: 5.52€
| Ražotājs | Koss |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Violet |
| Producer product name | KPH7v |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | No |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| Wireless | No |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Gross depth (mm) | 155 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.033 kg |
| Volume (m3) | 0.002046 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 17 g |
| Plastic (No PET) | 16 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 845 pcs |
| Gross weight | 0.077 kg |
| Net weight | 0.044 kg |
| Citas funkcijas | Koss KPH7 on ear headphones are a lightweight design that delivers the full power of the Sound of Koss. Delivering incredible sound performance, it is ideal for listeners seeking ultra-light headphones. The KPH7 on ear headphone is equipped with dynamic elements for an extended frequency response. It features an over the head design with contemporary style. Perfect for use with portable MP3 players or iPods, the KPH7 is the perfect headphone. |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Austiņu jutīgums | 91 dB |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Frekvences diapazons | 80-18k Hz |
| USB uzlādešanas ports | No |