Lenovo | AC Power Adapter(CE) | USB-C | 65 W
- Preces kods: 241551
- EAN: 191927887826
- MPN: GX20P92529
32.19€
Bez nodokļa: 26.60€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Izejas jauda | 65 W |
| Izvades interfeiss | USB-C |
| Producer product name | AC Power Adapter(CE) |
| Gross depth (mm) | 108 mm |
| Gross height (mm) | 28 mm |
| Gross width (mm) | 46 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.032 kg |
| Volume (m3) | 0.000139104 m³ |
| Paper/Pasteboard | 26 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 440 pcs |
| Gross weight | 0.272 kg |
| Net weight | 0.24 kg |
| USB portu skaits | 1 |
| Produkta krāsa | Black |