Goobay | CAT 6 patch cable S/FTP (PiMF) | 93568
- Preces kods: 243794
- EAN: 4040849935688
- MPN: 93568
0.83€
Bez nodokļa: 0.69€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| PET | 1.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.054 kg |
| Paper/Pasteboard | 53.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3840 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.064 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product name | 93568 |
| Producer product family | CAT 6 patch cable S/FTP (PiMF) |
| Kabeļa garums | 0.5 m |