Goobay | CAT 6A patch cable U/UTP | 55422
- Preces kods: 243801
- EAN: 4040849554223
- MPN: 55422
2.34€
Bez nodokļa: 1.93€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| PET | 3.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.056 kg |
| Paper/Pasteboard | 53.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6000 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.106 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | 55422 |
| Producer product family | CAT 6A patch cable U/UTP |
| Kabeļa garums | 3 m |