Goobay | CAT 6A patch cable U/UTP, Grey | 55425
- Preces kods: 243825
- EAN: 4040849554254
- MPN: 55425
6.61€
Bez nodokļa: 5.46€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| PET | 10.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3125 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Net weight | 0.24 kg |
| Producer product name | 55425 |
| Producer product family | CAT 6A patch cable U/UTP, Grey |
| Kabeļa garums | 10 m |