Logilink BP0047 TV Wall mount, 37"-70". corner mount | Logilink
- Preces kods: 243957
- EAN: 4052792046526
- MPN: BP0047
51.86€
Bez nodokļa: 42.86€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 800 mm |
| Gross width (mm) | 327 mm |
| Gross height (mm) | 84 mm |
| Volume (m3) | 0.0219744 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.22 kg |
| Paper/Pasteboard | 2220.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 39 pcs |
| Gross weight | 7.35 kg |
| Net weight | 5.13 kg |
| Citas funkcijas | Space saving design, extreme solid and secure Suitable for 37–70" LCD, LED, PC and TV monitors Carrying capacity: Max. 45 kg / 99 lbs Mounting type: Tilt -8°/+5°, swivel -90°/90°, level adjustment -5°/+5° VESA compatibility: 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400. A maximum of flexibility is ensured with the fully movable screen mounts. Depending on your needs, you can now pan and tilt the monitor. Ideal for office environments. Due to its double mounting option, the holder can easily be installed in corners. |