ETA | Vacuum cleaner bags Original | ETA960068000
- Preces kods: 244411
- EAN: 8590393258130
- MPN: ETA960068000
5.93€
Bez nodokļa: 4.90€
| Ražotājs | ETA |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ETA960068000 |
| Producer product family | Vacuum cleaner bags Original |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.174 kg |
| Citas funkcijas | Large volume of 4 litres; High filtration efficiency including the smallest dust particles, such as pollen, mites, etc.; High resistance to vacuumed humidity and piercing by hard or sharp items; Maximised suction power period – service life is longer for up to 50 % when compared to regular bags |
| Tare weight (kg) | 0.056 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 247 mm |
| Gross width (mm) | 173 mm |
| Gross height (mm) | 55 mm |
| Volume (m3) | 0.002350205 m³ |
| Paper/Pasteboard | 56 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 464 pcs |
| Maisiņu skaits | 5 + microfilter 155x145 mm pcs |
| Savietojamība | Suitable for all ETA, Gallet bagged vacuum cleaners and others (the list attached) |
| Ierīces tips | Accessory Set |