ETA | Vacuum cleaner bags Antibacterial | ETA960068020
- Preces kods: 244413
- EAN: 8590393258154
- MPN: ETA960068020
8.40€
Bez nodokļa: 6.94€
| Ražotājs | ETA |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ETA960068020 |
| Producer product family | Vacuum cleaner bags Antibacterial |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Net weight | 0.23 kg |
| Citas funkcijas | Large volume of 4 litres; Ideal for pet owners; Special antibacterial layer eliminating bacteria reproduction and spread; Contains activated charcoal to neutralise unpleasant smells |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Volume (m3) | 0.003168 m³ |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 291 pcs |
| Maisiņu skaits | 5 + microfilter 155x145 mm |
| Savietojamība | Suitable for all ETA, Gallet bagged vacuum cleaners and others (the list attached) |