Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP | 95556 | Yellow RJ45 male (8P8C) | RJ45 male (8P8C)
- Preces kods: 244745
- EAN: 4040849955563
- MPN: 95556
0.56€
Bez nodokļa: 0.46€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Yellow |
| Producer product name | 95556 |
| Producer product family | CAT 5e patch cable, U/UTP |
| PET | 1.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.054 kg |
| Paper/Pasteboard | 53.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3570 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.064 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Tips | Cat 5E, U/UTP |
| Citas funkcijas | • unshielded LAN/network cable to connect network components with 2 x RJ45 connectors • with length indication on the slimline strain relief • with latch protection • pair-sequence acc. to EIA/TIA 568B • suitable for Gigabit (10/100/1000 Mbit) network |
| Kabeļa garums | 1.5 m |
| Savienotājs 2 | RJ45 male (8P8C) |
| Savienotājs 1 | RJ45 male (8P8C) |
| Kabeļa tips | Cable type - round cable. AWG 28/7 (stranded). Cable sheath diameter (approx.) 4.5 mm. Inner conductor material CCA (copper-clad aluminium). Material cable sheath PVC. Kink protection both sides |