Brother TN-247Y | Toner cartridge | Yellow
- Preces kods: 244851
- EAN: 4977766787550
- MPN: TN247Y
109.17€
Bez nodokļa: 90.22€
| Ražotājs | Brother |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | Toner cartridge |
| Producer product name | TN-247Y |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 385 mm |
| Gross width (mm) | 104 mm |
| Gross height (mm) | 154 mm |
| Volume (m3) | 0.00616616 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.362 kg |
| Paper/Pasteboard | 302.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 140 pcs |
| Gross weight | 0.667 kg |
| Net weight | 0.305 kg |
| Lappušu apjoms | 2300 lappuses |