Lenovo | Mouse | Essential Compact | Standard | Wireless | Black
- Preces kods: 254006
- EAN: 192563496083
- MPN: 4Y50R20864
17.79€
Bez nodokļa: 14.70€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Essential Compact |
| Producer product family | Mouse |
| Connection type | Wireless |
| Ierīces tips | Standard |
| Produkta krāsa | Black |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.133 kg |
| Gross depth (mm) | 87 mm |
| Gross width (mm) | 117 mm |
| Gross height (mm) | 48 mm |
| Volume (m3) | 0.000488592 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.024 kg |
| Paper/Pasteboard | 22 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 1768 pcs |
| Net weight | 0.109 kg |
| Number of buttons | 3 (left click, right click, scroll click) |
| Sensors | Optical |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Ergonomisks dizains | Ambidextrous design |
| Peles ritenīšu skaits | 1 |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Peles svars | 50 g |