Deepcool | Case Fan | RF 120 W | Case fan
- Preces kods: 254033
- EAN: 6933412710424
- MPN: DP-FLED-RF120-WH
4.88€
Bez nodokļa: 4.03€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Case fan |
| Producer product name | RF 120 W |
| Producer product family | Case Fan |
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Volume (m3) | 0.00050625 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 96 pcs |
| Gross weight | 0.162 kg |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 28 g |
| Tare other | 2 g |
| PET | 2 g |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Net weight master carton | 15.552 kg |
| Tare weight master carton | 0.58 kg |
| Palette Qty | 2784 pcs |
| Net weight | 0.062 kg |
| Citas funkcijas | High brightness case fan with build-in white LED; With 4 ultra-bright LED lights, RF120W gives bright and clean visual experience; The 9-blade fan balances airflow and air pressure, offering perfect compatibility with your case or cooler; Powered in two ways, either through connector or motherboard |
| Trokšņu līmenis | 21.9 dB |
| Ventilatora ātrums (max) | 1300 RPM |
| Ventilatora savienotājs | 3-pin, 4-pin |
| Dzesētāja ass tips | Hydro Bearing |
| Dimensijas (WxDxH) | 120 x 120 x 25 mm |
| Jauda | 2.88 W |
| Gaisa spiediens | 1.32 mmAq |
| Gaisa plūsma | 48.9 CFM |
| Nominālā strāva | 0.24 A |