ProDVX WM-35 Wall Mount/VESA 75/Black | ProDVX | Wall Mount VESA 75 / 100 | WM-35
- Preces kods: 256704
- EAN: 2000001132692
- MPN: 8050350
51.44€
Bez nodokļa: 42.51€
| Ražotājs | ProDVX |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | NL |
| Producer product name | WM-35 |
| Producer product family | Wall Mount VESA 75 / 100 |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 122.00 mm |
| Gross weight | 1.4 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 150 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Palette Qty | 714 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 1.20 kg |
| VESA stiprinājums | Yes |
| Produkta krāsa | Black |