Epson T9131 | Ink Cartridge | Black
- Preces kods: 258791
- EAN: 010343929944
- MPN: C13T913100
80.72€
Bez nodokļa: 66.71€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T9131 |
| Gross depth (mm) | 39 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross weight | 0.388 kg |
| Gross width (mm) | 117 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Volume (m3) | 0.000981045 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1761 pcs |
| Net weight | 0.218 kg |
| Savienojamie produkti | Sure Color SC-P5000 Series (Violet Spectro, Violet, STD Spectro, STD) |
| Kapacītāte | 200 ml |