Genesis | Gaming microphone | Radium 100 | Black and red | USB 2.0
- Preces kods: 264090
- EAN: 5901969417845
- MPN: NGM-1407
19.74€
Bez nodokļa: 16.31€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Producer product name | Radium 100 |
| Producer product family | Gaming microphone |
| Mikrofona savienojamība | USB 2.0 |
| Krāsa | Black and red |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross weight | 0.4 kg |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 345 mm |
| Volume (m3) | 0.004252125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.214 kg |
| Paper/Pasteboard | 173 g |
| Plastic (No PET) | 41 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 203 pcs |
| Net weight | 0.186 kg |
| Citas funkcijas | Microphone Type: Dynamic |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Konektora veids | USB Type-A |
| Mikrofona jutīgums | 30 dB |
| Mikrofona frekvence | 50 - 16000 Hz |
| Mikrofona ieejas pilna pretestība | 2200 Ω |
| Mikrofona virzienu tipi | Omnidirectional |
| Kabeļa garums | 1.5 m |
| Dimensijas (WxDxH) | 100x113x290 mm |