Asus | Blue Ray Mouse | MU101C | Optical USB mouse | Black
- Preces kods: 293618
- EAN: 4718017141352
- MPN: 90XB05RN-BMU000
7.60€
Bez nodokļa: 6.28€
| Ražotājs | Asus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | MU101C |
| Producer product family | Blue Ray Mouse |
| Ierīces tips | Optical USB mouse |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Volume (m3) | 0.00108 m³ |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 1600 pcs |
| Net weight | 0.12 kg |
| Citas funkcijas | Advanced tracking technology ensures superior accuracy and responsiveness on various surfaces. Instant resolution switching from 1000 to 3200 DPI. Low clicking noise (20dB). |
| Kustības izšķirtspēja | 1000/1600/3200 DPI |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Bezvadu savienojumi | No |