Epson | Wireless Mobile Scanner | WorkForce ES-60W | Colour | Document
- Preces kods: 294005
- EAN: 8715946656915
- MPN: B11B253401
197.06€
Bez nodokļa: 162.86€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Skenera veids | Colour |
| Producer product name | WorkForce ES-60W |
| Producer product family | Wireless Mobile Scanner |
| Produkta veids | Document |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.602 kg |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 21.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.003003 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 288 pcs |
| Net weight | 0.511 kg |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Interfeiss | Wireless LAN IEEE 802.11a/b/g/n, Hi-Speed USB - compatible with USB 2.0 specification, Wi-Fi Direct |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |