Lenovo | USB Keyboard | 300 | Wired keyboard | Wired | EN | 1.8 m | Black
- Preces kods: 294789
- EAN: 190793629080
- MPN: GX30M39655
15.17€
Bez nodokļa: 12.54€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 1 gads(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Wired keyboard |
| Producer product name | 300 |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product family | USB Keyboard |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Tastatūras izkārtojums | EN |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Gross depth (mm) | 445 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Gross weight | 0.776 kg |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00189125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 914 pcs |
| Net weight | 0.752 kg |
| Citas funkcijas | Complete ergonomic design. Spill resistant keys with board drain. Concaved key caps fitted for your fingertips. |
| Connection type | Wired Via USB |