Adler | AD 4216 | 1000 W | Number of speeds 6 | Bowl capacity 4 L | White
- Preces kods: 295625
- EAN: 5902934834278
- MPN: AD 4216
59.62€
Bez nodokļa: 49.27€
| Ražotājs | Adler |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | AD 4216 |
| Jauda | 1000 W |
| Ātrumu skaits | 6 |
| Ledus smalcināšana | No |
| Trauka tilpums | 4 L |
| Produkta krāsa | White |
| Gaļas maļamā mašīna | No |
| Gross weight | 4.123 kg |
| Net weight | 3.792 kg |
| Citas funkcijas | Anti-splatter cover; Stable suction cups |
| Mīcīšanas rīks | Yes |
| Ātruma poga | Yes |
| Funkcijas | Mixing, whisking, kneading |
| Ferrous metals | 1.20 g |
| Packing quantity | 2 pcs |
| Paper/Pasteboard | 312.70 g |
| Plastic (No PET) | 15.50 g |
| Tare weight (kg) | 0.331 kg |
| Wooden | 1.6 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 355 mm |
| Gross width (mm) | 245 mm |
| Gross height (mm) | 315 mm |
| Volume (m3) | 0.027397125 m³ |
| PET | 200.00 g |
| Gross depth master carton | 505 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |
| Net weight master carton | 8.246 kg |
| Tare weight master carton | 1.08 kg |
| Palette Qty | 54 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Tips | Food Processor |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Impulsa funkcija | No |
| Mainīgais ātrums | Yes |
| Trauka materiāls | Stainless steel |
| Putojamais | Yes |