Asus | MW202 | 2.4GHz Wireless Optical Mouse | Wireless | Blue
- Preces kods: 295636
- EAN: 4718017430661
- MPN: 90XB066N-BMU000
11.69€
Bez nodokļa: 9.66€
| Ražotājs | Asus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | MW202 |
| Ierīces tips | Wireless |
| Tips | 2.4GHz Wireless Optical Mouse |
| Produkta krāsa | Blue |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross weight | 0.214 kg |
| Gross width (mm) | 143 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.0015444 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 559 pcs |
| Net weight | 0.134 kg |
| Citas funkcijas | Power saving efficiency offers longer and smarter usage (+30 % battery life than WT425). Wireless and silent keys design build a tidy and quiet working environment. Ergonomic mouse with thumb rest supports you for long time use. Optical tracking and adjustable DPI (1000/1600/2400/4000) for precise control. |
| Kustības izšķirtspēja | 1000/1600/2400/4000 DPI |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Bezvadu savienojumi | Yes |