Logilink | USB 3.0 Hub | UA0149
- Preces kods: 299021
- EAN: 4052792000948
- MPN: UA0149
30.61€
Bez nodokļa: 25.30€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | UA0149 |
| Producer product family | USB 3.0 Hub |
| Gross depth (mm) | 72 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.356 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Packing quantity | 20 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.0018144 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 376 mm |
| Gross width master carton | 385 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Net weight master carton | 7.12 kg |
| Tare weight master carton | 0.751 kg |
| Palette Qty | 780 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 0.106 kg |
| Tips | USB Hub |
| Citas funkcijas | Compatible with USB 3.0 standard. LED indicator for Activity. Max transfer rate: 5 Gbit/s. USB 3.0 cable and 5V / 3.5A power adapter included. No driver installation required. LED status display is active only in conjunction with USB 3.0 devices. Hot Plug / Plug & Play. |
| USB pieslēgvieta | 4 |
| Materiāls | Metal housing |
| Dimension (HxWxD) | 45 x 20 x 117 mm |