BLACK & DECKER | Cordless Drill Driver | BCD001C2-QW | 18 V | 2x1.5 Ah | Lithium
- Preces kods: 464787
- EAN: 5035048740453
- MPN: BCD001C2-QW
67.53€
Bez nodokļa: 55.81€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 293.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 381 pcs |
| Gross weight | 1.95 kg |
| Net weight | 1.70 kg |
| Maksimālais griezes moments (smagas noslodzes režīmā) | 37 collas mārciņa |
| Producer product name | BCD001C2-QW |
| Producer product family | Cordless Drill Driver |
| Baterijas spriegums | 18 V |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium |
| Akumulatora kapacitāte | 2x1.5 ampērstunda |