Sharp | HT-SB110 2.0 Slim Soundbar | Bluetooth | 90 W
- Preces kods: 299636
- EAN: 4974019952659
- MPN: HT-SB110
68.52€
Bez nodokļa: 56.63€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Krāsa | Black |
| Bluetooth | Yes |
| Producer product name | HT-SB110 2.0 Slim Soundbar |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Ūdensnecaurlaidīgs | No |
| Savienojamības tehnoloģija | HDMI, Optical, Bluetooth |
| Nominālā jauda | 90 W |
| Gross depth (mm) | 980 mm |
| Gross height (mm) | 96 mm |
| Gross weight | 2.05 kg |
| Gross width (mm) | 96 mm |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Paper/Pasteboard | 370.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| Volume (m3) | 0.00903168 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pcs |
| Gross depth master carton | 1000 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Gross height master carton | 205 mm |
| Net weight master carton | 8.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.732 kg |
| Palette Qty | 160 pcs |
| Net weight | 1.6 kg |
| Citas funkcijas | 2 x fullrange speaker; Control with the TV remote via HDMI ARC – CEC; Operation from the Remote Control or direct keys on the unit; Equalizer for different Sound Modes; Wall mountable or table top use; Metal front grill with matt black finish; LED source indicator |
| Frekvences diapazons | 60- 20.000 Hz |
| Baterijas tips | AAA |
| Package content | Sound Bar, Power cord, Remote control incl. battery, 2 x Wall Bracket |
| Svars | 1.98 kg |
| Platums | 80 cm |