Genesis | Driving Wheel | Seaborg 350 | Blue/Black | Game racing wheel
- Preces kods: 300898
- EAN: 5901969425376
- MPN: NGK-1566
67.93€
Bez nodokļa: 56.14€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Producer product name | Seaborg 350 |
| Producer product family | Driving Wheel |
| Produkta krāsa | Blue/Black |
| Ierīces tips | Game racing wheel |
| Gross depth (mm) | 323 mm |
| Gross height (mm) | 270 mm |
| Gross weight | 3 kg |
| Gross width (mm) | 320 mm |
| Packing quantity | 2 pcs |
| Paper/Pasteboard | 585.00 g |
| Plastic (No PET) | 42.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.63 kg |
| Volume (m3) | 0.0279072 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 562 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |
| Net weight master carton | 6 kg |
| Tare weight master carton | 1.104 kg |
| Palette Qty | 52 pcs |
| Net weight | 2.373 kg |
| Citas funkcijas | Dual motor vibration; carbon finish; mounting clamp; 15 buttons |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Connectivity | Wired |
| Vibration | Yes |
| Cable length | 200 cm |
| Svars | 1600 g |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 |
| Pogu skaits | 15 |
| Atbalstītās spēļu platformas | PC, PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Switch |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |