Epson UltraChrome Pro 12 ink | T44J440 | Ink Cartridge | Yellow
- Preces kods: 303049
- EAN: 8715946668055
- MPN: C13T44J440
274.67€
Bez nodokļa: 227.00€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T44J440 |
| Producer product family | UltraChrome Pro 12 ink |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | Ink Cartridge |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 347 mm |
| Gross weight | 1.034 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.001795725 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 481 pcs |
| Net weight | 0.884 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 700 ml |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P9500 Spectro, SureColor SC-P9500, SureColor SC-P7500 Spectro, SureColor SC-P7500 |