Epson T6533 | Ink Cartridge | Vivid Magenta
- Preces kods: 303349
- EAN: 010343877634
- MPN: C13T653300
93.59€
Bez nodokļa: 77.35€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Vivid Magenta |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6533 |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.361 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 41.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.061 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1747 pcs |
| Net weight | 0.30 kg |
| Savienojamie produkti | Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV; Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer; Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1; Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900. |
| Kapacītāte | 200 ml |