Epson T6536 | Ink Cartridge | Vivid Light Magenta
- Preces kods: 303351
- EAN: 010343877665
- MPN: C13T653600
93.59€
Bez nodokļa: 77.35€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Vivid Light Magenta |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6536 |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 91 g |
| Plastic (No PET) | 41.00 g |
| Palette Qty | 1747 pcs |
| Net weight | 0.30 kg |
| Savienojamie produkti | Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV; Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer; Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1; Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900. |
| Kapacītāte | 200 ml |