Lenovo | 15 " | Black
- Preces kods: 305426
- EAN: 194552459970
- MPN: GXF0X02619
17.81€
Bez nodokļa: 14.72€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 1 gads(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 2-in-1 Laptop Stand |
| Fits up to size | 15 in |
| Produkta krāsa | Black |
| Dimensijas (WxDxH) | 305 x 285 x 35 mm |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 0.805 kg |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00594 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 242 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Tare weight (kg) | 0.282 kg |
| Palette Qty | 284 pcs |
| Net weight | 0.523 kg |
| Citas funkcijas | Ergonomic design with 10 levels of adjustment from 0 to 54 degrees; Additional cellphone stand for multitasking; Durable, lightweight construction with non-slip rubber surface pads for steady typing; Supported Laptop Weight - 5 kg |