Spectra A4 Laminator
- Preces kods: 307882
- EAN: 6921734991706
- MPN: 5737801
56.43€
Bez nodokļa: 46.64€
| Ražotājs | Fellowes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta nosaukums | Spectra A4 Laminator |
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross width (mm) | 99 mm |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.007625475 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 415 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Net weight master carton | 7.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.652 kg |
| Palette Qty | 180 pcs |
| Gross weight | 1.8 kg |
| Net weight | 1.4 kg |
| Citas funkcijas | Auto-shut off after 30 minutes inactivity |