Bissell | SpinWave Pads - 4 x Scrubby | White
- Preces kods: 311467
- EAN: 011120239072
- MPN: 2138
25.05€
Bez nodokļa: 20.70€
| Ražotājs | Bissell |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product family | SpinWave Pads - 4 x Scrubby |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.0024255 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 365 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Net weight master carton | 1.512 kg |
| Tare weight master carton | 0.347 kg |
| Palette Qty | 504 pcs |
| Gross weight | 0.252 kg |
| Net weight | 0.177 kg |
| Citas funkcijas | Tiles, Wooden Floors, Hard Floors; Soft touch pads gently clean hard floors; Scrubby pads power through tough, sticky messes |
| Savietojamība | For SpinWave hardfloor powered spray mop |
| Gabalu skaits | 4 pcs |