Bissell | PowerClean Battery 2000mAH | Black
- Preces kods: 476735
- EAN: 011120279795
- MPN: 4142
62.63€
Bez nodokļa: 51.76€
| Ražotājs | Bissell |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 378.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 27.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.45 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 150 pcs |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Net weight | 0.45 kg |
| Producer product name | PowerClean Battery 2000mAH |
| Produkta krāsa | Black |