Bissell | SpinWave Pads - 4 x Soft | White
- Preces kods: 311468
- EAN: 011120238938
- MPN: 2131
25.05€
Bez nodokļa: 20.70€
| Ražotājs | Bissell |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product family | SpinWave Pads - 4 x Soft |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00315 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 365 mm |
| Gross width master carton | 220 mm |
| Gross height master carton | 265 mm |
| Net weight master carton | 1.524 kg |
| Tare weight master carton | 0.362 kg |
| Palette Qty | 486 pcs |
| Gross weight | 0.254 kg |
| Net weight | 0.179 kg |
| Citas funkcijas | Tiles, Wooden Floors, Hard Floors; Soft touch pads gently clean hard floors; Scrubby pads power through tough, sticky messes |
| Savietojamība | For SpinWave hardfloor powered spray mop |
| Gabalu skaits | 4 pcs |