Bissell | Stain Trapper (bag) | Titanium
- Preces kods: 311493
- EAN: 011120244663
- MPN: 2370
31.31€
Bez nodokļa: 25.88€
| Ražotājs | Bissell |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Titanium |
| Producer product family | Stain Trapper (bag) |
| Gross depth (mm) | 216 mm |
| Gross height (mm) | 108 mm |
| Gross width (mm) | 108 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.002519424 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Palette Qty | 686 pcs |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Citas funkcijas | Carpet and area rugs |
| Tips | Brush or nozzle |
| Savietojamība | For all BISSELL carpet, and spot cleaners |