ColorWay | Data Cable | Apple Lightning | Charging cable | 2.1 A
- Preces kods: 313140
- EAN: 4823094913027
- MPN: CW-CBUL004-BK
4.43€
Bez nodokļa: 3.66€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Apple Lightning |
| Producer product family | Data Cable |
| Strāva | 2.1 A |
| Kabeļa tips | Charging cable |
| Gross depth (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 173 mm |
| Gross weight | 0.032 kg |
| Gross width (mm) | 27 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000210195 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 8221 pcs |
| Net weight | 0.012 kg |
| Connectors | Apple Lightning/USB |
| Maksimālais kabeļa garums | 1 m |
| Uzlādes funkcija | Charging / Data transmission |
| Īpašās funkcijas | Fast and safe charging; Stable data transmission |
| Krāsa | Black |
| Materiāls | TPE/Nylon |
| Savietojamība | iPod, iPhone, iPad |
| Viegli piemērot | Yes |