TEFAL | Grill OPTIGRILL+ XL | GC722834 | Contact grill | 2000 W | Black
- Preces kods: 313458
- EAN: 3016661151293
- MPN: GC722834
162.99€
Bez nodokļa: 134.70€
| Ražotājs | TEFAL |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Jauda | 2000 W |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Contact grill |
| Producer product name | GC722834 |
| Producer product family | Grill OPTIGRILL+ XL |
| Gross depth (mm) | 490 mm |
| Gross height (mm) | 385 mm |
| Gross width (mm) | 250 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 1.08 kg |
| Volume (m3) | 0.0471625 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 1080 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 37 pcs |
| Gross weight | 7.2 kg |
| Net weight | 6.12 kg |
| Portatīvs | Yes |
| Eļļas paplāte | Yes |
| Citas funkcijas | 4 temperature settings. Automatic cooking sensor and standby indicator |
| Cepšanas platība | 800 kvadrātcentimetrs |
| Programmu skaits | 9 |
| Regulējams termostats | Yes |
| Cepšanas virsmas forma | Rectangular |
| Nesakarstošs rokturis | Yes |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Noņemama ūdens notecēšanas paplāte | Yes |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |