Epson WorkForce Enterprise WF-C20600 | Ink Cartridge | Black
- Preces kods: 316140
- EAN: 8715946677392
- MPN: C13T02Q100
315.92€
Bez nodokļa: 261.09€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | WorkForce Enterprise WF-C20600 |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 575 mm |
| Gross width (mm) | 47 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.003107875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 556 pcs |
| Gross weight | 1.748 kg |
| Net weight | 1.728 kg |
| Savienojamie produkti | WF-C20600 D4TW |
| Lappušu apjoms | 50000 lappuses |