Epson WorkForce Enterprise WF-C20600 | Ink Cartridge | Yellow
- Preces kods: 316145
- EAN: 8715946677620
- MPN: C13T02Q400
506.77€
Bez nodokļa: 418.82€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | WorkForce Enterprise WF-C20600 |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 575 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00198375 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 863 pcs |
| Gross weight | 1.159 kg |
| Net weight | 1.139 kg |
| Savienojamie produkti | WF-C20600 D4TW |
| Lappušu apjoms | 50000 lappuses |