Lexar | 8 GB | DDR4 | 3200 MHz | Notebook | Registered No | ECC No
- Preces kods: 317777
- EAN: 843367123766
- MPN: LD4AS008G-B3200GSST
74.63€
Bez nodokļa: 61.68€
| Ražotājs | Lexar |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| ECC | No |
| Komponents, kas paredzēts | Notebook |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Reģistrēts | No |
| Kapacitāte | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 147 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Paper/Pasteboard | 3 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Tare weight (kg) | 0.015 kg |
| Volume (m3) | 0.00006615 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 240 pcs |
| Gross depth master carton | 530 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Gross height master carton | 190 mm |
| Net weight master carton | 5.04 kg |
| Tare weight master carton | 0.337 kg |
| Palette Qty | 12240 pcs |
| Gross weight | 0.021 kg |
| Net weight | 0.006 kg |
| Atmiņas konstrukcija | 260-pin SO-DIMM |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1x8 GB |
| CAS latentums | CL19 |