Epson T800500 UltraChrome PRO | Ink Cartridge | Light Cyan
- Preces kods: 318444
- EAN: 010343919716
- MPN: C13T800500
274.13€
Bez nodokļa: 226.55€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Light Cyan |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T800500 UltraChrome PRO |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.0017325 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 962 pcs |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Net weight | 0.96 kg |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P20000, SureColor SC-P10000 |
| Kapacītāte | 700 ml |
| Daudzums | Singlepack |