Mercusys | Switch | MS105G | Unmanaged | Desktop | Power supply type External
- Preces kods: 319690
- EAN: 6935364099619
- MPN: MS105G
7.83€
Bez nodokļa: 6.47€
| Ražotājs | Mercusys |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MS105G |
| Producer product family | Switch |
| Slēdža tips | Unmanaged |
| Barošanas avota tips | External |
| Formas faktors | Desktop |
| Gross depth (mm) | 111 mm |
| Gross height (mm) | 61 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 60 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.043 kg |
| Volume (m3) | 0.00060939 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 383 mm |
| Gross width master carton | 357 mm |
| Gross height master carton | 335 mm |
| Net weight master carton | 11.1 kg |
| Tare weight master carton | 0.458 kg |
| Palette Qty | 2220 pcs |
| Gross weight | 0.185 kg |
| Net weight | 0.142 kg |
| POE | No |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 5 |
| Korpusa materiāls | Plastic |