Epson UltraChrome HDR | T596100 | Ink cartrige | Photo Black
- Preces kods: 320202
- EAN: 010343868397
- MPN: C13T596100
184.26€
Bez nodokļa: 152.28€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T596100 |
| Producer product family | UltraChrome HDR |
| Drukājamās krāsas | Photo Black |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 57 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Volume (m3) | 0.0026448 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Palette Qty | 327 pcs |
| Gross weight | 0.754 kg |
| Net weight | 0.704 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 350 ml |
| Savienojamie produkti | Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition, Epson Stylus Pro WT7900, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 9900, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 9890, Epson Stylus Pro 9700, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 7900, Epson Stylus Pro 7890 Spectroproofer UV, Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 7890, Epson Stylus Pro 7700 |