Epson T596A00 | Ink Cartridge | Orange
- Preces kods: 320211
- EAN: 010343868489
- MPN: C13T596A00
184.26€
Bez nodokļa: 152.28€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Orange |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T596A00 |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Palette Qty | 621 pcs |
| Gross weight | 0.805 kg |
| Net weight | 0.76 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Savienojamie produkti | Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition, Epson Stylus Pro WT7900, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 9900, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 7900 |
| Kapacītāte | 350 ml |