Epson UltraChrome Pro 10 ink | T47A7 | Ink cartrige | Grey
- Preces kods: 320230
- EAN: 8715946680965
- MPN: C13T47A700
38.10€
Bez nodokļa: 31.49€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T47A7 |
| Producer product family | UltraChrome Pro 10 ink |
| Drukājamās krāsas | Grey |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 82 mm |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 58 g |
| Volume (m3) | 0.000287 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.058 kg |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Palette Qty | 6021 pcs |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.082 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 50 ml |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P900 |