Epson | WorkForce DS-770II | Colour | Document Scanner
- Preces kods: 321288
- EAN: 8715946685946
- MPN: B11B262401
572.94€
Bez nodokļa: 473.50€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Skenera veids | Colour |
| Producer product name | WorkForce DS-770II |
| Produkta veids | Document Scanner |
| Gross depth (mm) | 370 mm |
| Gross height (mm) | 285 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.0263625 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 48 pcs |
| Gross weight | 5 kg |
| Net weight | 4.2 kg |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Interfeiss | USB 3.0 |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Dupleksā skenēšana | Yes |