Thermal Grizzly | Thermal Grease | Kryonaut
- Preces kods: 322730
- EAN: 4260711990014
- MPN: TG-K-015-R
21.89€
Bez nodokļa: 18.09€
| Ražotājs | Thermal Grizzly |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Kryonaut |
| Producer product family | Thermal Grease |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Packing quantity | 25 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.012 kg |
| Volume (m3) | 0.0000585 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Paper/Pasteboard | 17 g |
| Gross depth master carton | 225 mm |
| Gross width master carton | 314 mm |
| Gross height master carton | 103 mm |
| Net weight master carton | 0.475 kg |
| Tare weight master carton | 0.073 kg |
| Palette Qty | 5925 pcs |
| Gross weight | 0.019 kg |
| Net weight | 0.007 kg |
| Siltumvadāmība | 12.5 W/m·K |
| Citas funkcijas | Density: 3.7 g / cm3; Thermal resistance: 0.0032 K / W; No curing; High long-term stability; Not electrically conductive |
| Viskozitāte | 120-170 Pas |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -250/350 °C |
| Skaits iepakojumā | 1.5 ml/5.55 g |