Thermal Grizzly | Thermal Grease | Kryonaut
- Preces kods: 322733
- EAN: 4260711990021
- MPN: TG-K-030-R
29.32€
Bez nodokļa: 24.23€
| Ražotājs | Thermal Grizzly |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Kryonaut |
| Producer product family | Thermal Grease |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000315 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5486 pcs |
| Gross weight | 0.026 kg |
| Net weight | 0.009 kg |
| Siltumvadāmība | 12.5 W/m·K |
| Citas funkcijas | Density: 3.7 g / cm3; Designed especially for overclocking; Excellent thermal conductivity; No cure time; High long-term stability |
| Viskozitāte | 120-170 Pas |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -250/350 °C |
| Skaits iepakojumā | 3.0 ml/11.1 g |