Dell | Universal Pairing Receiver | WR221
- Preces kods: 322977
- EAN: 5397184357316
- MPN: 570-ABKY
11.85€
Bez nodokļa: 9.79€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | WR221 |
| Producer product family | Universal Pairing Receiver |
| Gross weight | 0.029 kg |
| Net weight | 0.022 kg |
| Tips | USB Dongle |
| Packing quantity | 100 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 5 mm |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Volume (m3) | 0.000039375 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.007 kg |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Gross depth master carton | 325 mm |
| Gross width master carton | 252 mm |
| Gross height master carton | 160 mm |
| Net weight master carton | 2.9 kg |
| Tare weight master carton | 0.131 kg |
| Palette Qty | 13100 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Short Description | Pair up to 6 compatible devices. Plug in the Dell Universal Pairing Receiver to your PC and connect up to six different compatible keyboards and mice. Now you can switch between devices without needing multiple receivers. |