C13S045007 | White | 205 g/m² | 432 mm x 50 m | Bond Paper Bright
- Preces kods: 325269
- EAN: 8715946364728
- MPN: C13S045007
154.46€
Bez nodokļa: 127.65€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Bond Paper Bright |
| Izmēri | 432 mm x 50 m |
| Density | 205 g/m² |
| Krāsa | White |
| Producer product name | C13S045007 |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 113 pcs |
| Gross weight | 1.02 kg |
| Net weight | 1.00 kg |