Sony | Wall-mount Bracket | SU-WL450
- Preces kods: 325443
- EAN: 4905524966251
- MPN: SUWL450B.SYX
47.47€
Bez nodokļa: 39.23€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | SU-WL450 |
| Producer product family | Wall-mount Bracket |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 345 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.385 kg |
| Volume (m3) | 0.006 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 115 pcs |
| Gross weight | 1.927 kg |
| Net weight | 1.542 kg |
| Īpašās funkcijas | Almost imperceptible 32-85 inch diagonal BRAVIA LCD TV holder |